НОВИНИ

У Берліні пройшли масові демонстрації задля підтримки опозиції

Варто зазначити, що учасники ходи під назвою "Майбутнє Німеччини" пройшли від центрального залізничного вокзалу в напрямку Бранденбурзьких воріт.

В неділю, 27 травня, у Берліні пройшов марш, організований ультраправої опозиційною партією "Альтернатива для Німеччини", на який зібралося кілька тисяч людей. Про це пише агентство DPA.

 

Варто зазначити, що учасники ходи під назвою "Майбутнє Німеччини" пройшли від центрального залізничного вокзалу в напрямку Бранденбурзьких воріт. Правопорядок під час акцій забезпечують близько двох тисяч поліцейських.

 

Зокрема, в місті під гаслом "Стоп ненависті" проходять акції лівих організацій, ЛГБТ і супротивників расизму. Противники AfD не схвалювали дії опонентів. Аннегрет Крамп-Карренбауер, генеральний секретар Християнсько-Демократичної партії (ХДС), очолювану канцлером Ангелою Меркель, розкритикувала AfD несе антисемітизм в парламент.

 

"Старі нацисти, неонацисти і праві популісти. Вони не сприймають людей, як гідних, як особистостей. Ці люди - загроза для єврейської культури в Німеччині", - заявила вона.

 

У свою чергу співголова "Альтернатива для Німеччини" Йорг Мойтен відповів, що це саме ХДС загрожує єврейській громаді в Німеччині, оскільки він дає можливість багатьом мусульманським мігрантам, деякі з яких роблять антисемітські випади.

 

Нагадаэмо, 1 травня, у столиці Франції відбувся мітинг, організований профспілками проти реформ президента країни Еммануеля Макрона, внаслідок якого затримали близько 200 осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.