НОВИНИ

Тука розповів, що Росію можна знищити без єдиного пострілу. У Кремлі відреагували

У відповідь Цеков заявив, що Росію не вийде знищити, як Радянський Союз, тому що після введення санкцій проти РФ країна об'єдналася.

 Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що Росію можна знищити без єдиного пострілу за прикладом СРСР, а для цього необхідно посилити санкції щодо РФ. 

 

"Я покладаюся на підвищення тиску на Росію, посилення санкцій проти Росії, на руйнування економіки Росії. Більше рішучих дій у цьому напрямку. У нас у всіх з вами є чудовий приклад з власного життя. Існувала найбільша імперія к світі, яка була знищена таким способом без єдиного пострілу", – розповів заступник міністра.

 

За словами Туки, Радянський Союз був зруйнований "тим самим санкційним способом".

 

У відповідь член комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Сергій Цеков заявив, що Росію не вийде знищити, як Радянський Союз, тому що після введення санкцій проти РФ країна об'єдналася.

 

"Санкції створюють проблеми Росії, але при цьому не менші проблеми створюють тим же країнам Євросоюзу і, зокрема, Україні. Українська сторона від обмежень, які вона, як папуга, вводить услід за Європою і Америкою, страждає більшою мірою" - висловив переконання Цеков.

 

Нагадаємо, 3 квітня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив про ідентифікацію 1,5 тис. кадрових військових РФ, які захоплювали Крим та ще декілька десятків тисяч, які воювали на Донбасі. 

 

Як повідомлялося, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що у середу, 4 квітня, група депутатів Національних зборів Франції відвідає Краматорськ. Українська сторона сподівається, що французькі депутати зустрінуться з головою Донецької області Павлом Жебрівським.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.