НОВИНИ

Єврокомісар заявив про відсутність ризиків для призупинення безвізу з Україною

За словами Йоганнеса Гана, з боку українців відсутні будь-які зловживання користування безвізовим режимом, які могли б призвести до його призупинення.

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган заявив, що з боку українців відсутні будь-які зловживання користування безвізовим режимом, які могли б призвести до його призупинення. Про це повідомляє Українська правда.

 

За словами єврокомісара, звіт Європейської комісії за грудень 2017 року свідчить про наявність певних питань, пов'язаних з візовою лібералізацією, а в цьому напрямку Україна має прогрес, але є і певні ризики.

 

"Знову таки - це стосується боротьби з корупцією. Але зараз немає ризиків для безвізу через поведінку українців за кордоном", - наголосив Ган.

 

Варто зазначити, що Євросоюз залишив за собою право задіяти механізм призупинення безвізового режиму, якщо з третіх країн збільшиться кількість нелегалів, необґрунтованих заявок про надання притулку чи їхні громадяни створять загрозу внутрішній безпеці ЄС.

 

Нагадаємо, 12 березня Україна домовилася про безвізовий режим з Уругваєм.

 

Крім того, представники МЗС України та Колумбії обговорили перспективи підписання двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії. Також Україна домовилася про запровадження безвізового режиму з Перу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.