НОВИНИ

Замах на екс-лідера "Правого сектора" в Одесі. Стали відомі деталі

Екс-лідер одеського відділення Правого сектора Сергій Стерненко розповів, що ніж, яким він убив одного з нападників, належить їм.

Колишній лідер одеського відділення "Правого сектора" Сергій Стерненко заявив, що ніж, яким він убив одного з нападників, належить їм. Про це він розповів в ефірі Ukrainian Media Network.

 

За його словами, він разом з дівчиною йшов додому і на підході до будинку їх зустріли двоє хлопців. Вони почали наносити йому удари, в тому числі ножем, але Стерненку вдалося його відібрати.

 

На уточнююче запитання ведучого, чий це був ніж, він відповів, що нападників.

 

"Коли почали наносити удари, я намагався якось оборонятися. Побачив, що нападники почали тікати - один побіг в одну сторону, другий в інший, я пішов за одним з них. Він пробіг буквально метрів 30-40, впав, тримаючись за бік і сказав, що вже не буде нападати. Тоді я викликав швидку і уже я побачив, що у мене з руки кров бризкає ", - розповів Стернеко.

 

Колишній лідер "Правого сектору" розповів, що коли приїхала швидка, то лікарі спочатку говорилии тільки дівчиною, з якою він був перед початком нападу. Потім мляво подивилися на нападника, сказали, що він труп і забрали Стерненка.

 

На даний момент йому не повідомляли про підозру.


Варто зазначити, що на відео, яке Стерненко опублікував на своїй сторінці в Facebook відразу після нападу, він розповів, що "встиг застосувати свій ніж". Але пізніше відео було видалено.

 

Нагадаємо, 24 травня невідомі скоїли напад на одеського активіста, керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка, один із нападників загинув. Медики доставили активіста до операційної. За його словами, нападників було двоє. Один втік, інший – отримав від Стерненка смертельний удар ножем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.