НОВИНИ

У ОБСЄ відреагували на санкції України проти "РИА Новости"

Дезір наголосив, що свобода вираження поглядів і свобода ЗМІ є основними зобов’язаннями держав-учасниць ОБСЄ.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що іноземні медіа та їх представники не повинні включатися у санкційні списки. Про це йдеться в заяві на сайті ОБСЄ.

 

Так, Дезір прокоментував рішення України запровадити санкції проти російських пропагандистських ресурсів "РИА Новости" та "Россия Сегодня".

 

"Свобода вираження поглядів і свобода засобів масової інформації є основними зобов’язаннями держав-учасниць ОБСЄ. Будь-які санкції, що накладаються на ці права, повинні бути обмежені за масштабом, пропорційні і забезпечувати відповідні гарантії проти зловживань. Іноземні ЗМІ, як такі, не повинні включатися до списків санкцій", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 24 травня, Україна оприлюднила оновлені списки осіб, які потрапили під персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи (санкції). Всього до оновленого списку потрапили 1748 фізичних і 756 юридичних осіб. Зокрема, санкції  введено проти представництва Федерального унітарного підприємства "Российское агентство международной информации РИА "Новости".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.