НОВИНИ

Суд поновив на посаді екс-заступника Бочковського

Раніше суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У Києві Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про поновлення на посаді заступника голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького, якого разом із тодішнім головою ДСНС Сергієм Бочковським затримали на засіданні уряду у березні 2015 року. Відповідне рішення суду від 16 травня оприлюднено у Єдиному реєстрі судових рішень.

 

"Допустити негайне виконання судового рішення в частині поновлення ОСОБА_1 (Стоєцький – Ред.) на посаді заступника голови ДСНС та в частині стягнення з ДСНС на користь ОСОБА_1 середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 01.04.2015 по 16.05.2018", – наголошується в ухвалі.

 

Нагадаємо, у Києві Окружний адміністративний суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Згодом речник МВС Артем Шевченко повідомив, що Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного за трьома статтями Кримінального кодексу, а саме: ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення).

 

Крім того, Кабінет Міністрів планує оскаржити рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

 

Додамо, 25 березня на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють в організації схеми по закупівлі палива за завищеною ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.