НОВИНИ

У Парламентській асамблеї НАТО вирішили розглянути питання щодо гібридних загроз з боку РФ

Зазначається, що у комісіях під час сесії також розглядатиметься питання щодо втручання Росії в перебіг виборів та референдумів.

У Варшаві розпочинається весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО, на якій планують розглянути питання безпеки, зокрема гібридні загрози з боку Росії. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомляє Укрінформ.

 

Як зазнається, упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з восьми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки.

 

"Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів", – наголошують організатори сесії.

 

Згідно з повідомленням, серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, – виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Крім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.

 

У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін.

 

Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фріз.

 

Як повідомлялося 27 квітня, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс буде активніше працювати над протистоянням російській загрозі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.