НОВИНИ

У Конгресі США підтримали виділення Україні $250 млн на військову допомогу

За законопроект проголосували 351 конгресменів, проти – 66.

Палата представників Конгресу США підтримала законопроект, який передбачає виділення в 2019 році 250 мільйонів доларів на надання військової допомоги Україні та постачання оборонного озброєння. Відповідну інформацію в четвер, 24 травня, оприлюднено на сайті американського Конгресу.

 

Як зазначається, за законопроект проголосували 351 конгресменів, проти – 66.

 

Згідно з пояснювальними матеріалами, проект пропонує "профінансувати запит президента" (Дональда Трампа) щодо України, включаючи $250 млн на "летальні оборонні засоби".

 

Як повідомлялося, 8 травня комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу представив проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони”, яким пропонується виділити Україні 250 млн дол. безпекової допомоги. 

 

Нагадаємо, у березні посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон вирішив збільшити військово-технічну допомогу Україні, а також планує виділити гроші на розвиток реформ. Це, за його словами, 200 млн дол. від Пентагона, 95 млн дол. по лінії зовнішніх військових операцій Державного департаменту, і є ще низки програм. Тобто загалом понад $300 млн дол.

 

23 березня президент США підписав закон про бюджетне фінансування США розміром $1,3 трлн, який передбачає допомогу Україні у понад 620 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.