НОВИНИ

Королева Великої Британії затвердила закон про санкції проти російських чиновників

Велика Британія повністю приєднається до Канади, США, Латвії, Литви, Естонії та Гібралтару, де вже діють подібні заборони на в'їзд.

Положення про санкції отримали Королівську згоду та стали законом. Про це 23 травня у Twitter повідомив британський політик Річард Беніон.

 

«Сьогодні положення про санкції отримують Королівську згоду та стають законом. Положення про «акт Магнітського» наразі є законом», — повідомив він.

 

Таким чином, Велика Британія повністю приєднається до Канади, США, Латвії, Литви, Естонії та Гібралтару, де вже діють заборони на в'їзд російським чиновникам.

 

Нагадаємо, у травні повідомлялось, що у Великій Британії обговорюється законопроект, аналогічний закону Магнітського в США, який дозволяє запроваджувати візові обмеження і заморожувати активи російських чиновників, причетних до загибелі юриста Сергія Магнітського в 2009 році.

 

Раніше міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявляв про можливі санкції проти Росії, якщо буде доведено, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля стоїть Кремль.

 

Також голова міжнародного комітету палати громад Великої Британії Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

"Акт Магнітського" був схвалений у США в 2012 року. Він спрямований на покарання російських чиновників, причетних до смерті адвоката Сєргєя Маґнітського, який розслідував корупцію серед посадовців.