НОВИНИ

Отруєння школярів. У Києві вирішили посилити охорону в усіх закладах освіти

Мова йде, зокрема, про обмеження доступу на територію освітніх закладів сторонніх осіб.

Комісія з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту проголосувала за посилення охорони та заходів безпеки в освітніх закладах столиці. Про це у четвер, 24 травня, повідомляє прес-служба КМДА.

 

«У зв’язку із поширенням отруєння школярів газоподібними речовинами в Україні ми маємо убезпечити маленьких киян від таких випадків. Особливо зараз, напередодні останніх дзвоників та під час Ліги Чемпіонів, безпека дітей у місті має бути особливим пріоритетом як для наших правоохоронців, так і працівників закладів освіти», – йдеться у повідомленні.

 

Департамент  та районні  управління вже отримали відповідне доручення.

 

 

Голова комісії Ганна Старостенко зазначила, що мова йде про посилення охорони та обмеження доступу на територію закладів освіти осіб, які не беруть  участі в освітньому процесі.

 

Також ідеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров’ю.

 

«Дзакладам освіти провести роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки у разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю», – підкреслила голова комісії.

 

Нагадаємо, 22 травня в школі Харкова діти отруїлися невідомою речовиною. 37 учнів звернулися по медичну допомогу зі скаргами на слабкість і утруднене дихання, 26 з них були госпіталізовані до лікарні. ГУНП у Харківській області відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296  (хуліганство) Кримінального кодексу України.

 

21 травня в одній зі шкіл Миколаєва отруїлися 36 учнів, близько 400 були евакуйовані – багато з них скаржились на погане самопочуття. Двоє з 36 учнів потрапили у реанімацію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.