НОВИНИ

Бекешкіна: На наступних виборах українці голосуватимуть за менше зло

За словами соціолога, конкретно для Петра Порошенка вирішальне значення матиме ситуація в суспільстві, розподіл голосів серед інших кандидатів передбачити складніше.

Директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Ірина Бекешкіна переконана, що на наступних виборах президента України, а також парламенту українці голосуватимуть за менше зло. Про це вона розповіла в інтерв’ю Тижню.

 

«Для мене очевидно, що на наступних виборах — і президентських, і парламентських — голосуватимуть за менше зло. Ми бачимо, що в кожного кандидата є свій «ядерний» і стабільний електорат, на який не впливає вже нічого. Жодні компромати, скандали тощо. Однак ця частка досить незначна. Решта визначатиметься украй ситуативно», — сказала вона.

 

Соціолог зауважила, що конкретно для Петра Порошенка вирішальне значення матиме ситуація в суспільстві.

 

«Якщо вона буде більш-менш благополучною, якщо вирішуватимуться важливі для громадян питання (зазначу, що це не церква), то люди подумають: хай уже буде, аби не гірше. В протилежному випадку він програє», - вважає Бекешкіна.

 

За її словами, розподіл голосів серед інших кандидатів передбачити складніше.

 

«Повторю: війна компроматів зараз не діє. У людей стійке переконання: всі однакові. Коли вперше виник офшорний скандал, то в мене запитували: а що ж із цього буде? Я відповідала: нічого не буде. Люди давно підозрювали про це, тому й жодні рейтинги опісля не знизилися. Хоча компромат усе ж закидатимуть, і винними будуть усі. Просто не звикли інакше працювати», — наголосила соціолог.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.