НОВИНИ

Конкурс Тижня триває!

Тиждень продовжив конкурс на кращий матеріал про споживання. Переможці конкурсу отримають спеціальні призи – книги видавництва «Темпора»

У переповненому інформаційному просторі, забитому рекламою і нав’язливим маркетингом, орієнтуватися дедалі важче. Кожен споживач має власний досвід виживання, обстоювання власних прав, пошуку якісних товарів і послуг. Тиждень закликає поділитися таким досвідом.

Нас не цікавлять згадки про конкретних виробників чи торгові мережі, ми не маємо на меті створення «чорних» і «білих» списків.  Реальна споживацька практика: як визначити якість товару, як відстояти свої права, якщо їх порушив нечесний продавець, як не переплачувати там, де цього можна уникнути, - ось що насправді є цінною інформацією.

Кожен, хто дбає про своє здоров’я, комфорт і бюджет, з роками виробляє власну  споживацьку стратегію. Якщо вам є що розповісти з цього приводу, пишіть нам на адресу news@tyzhden.ua

Тиждень приймає до публікації на сайті лише оригінальні тексти, які раніше не публікувалися іншими медіа. Обсяг і формат подачі – довільний. Єдина пересторога: уникати назв конкретних брендів. Вітаються живі історії про те, як ви шукаєте якісні товари або захищаєте свої споживацькі права.

Автори трьох найкращих матеріалів отримають призи. Перемога у конкурсі залежить від того, наскільки активно читатимуть і обговорюватимуть у коментарях той чи інший текст.  Автор, який отримає «бронзу» у нашому конкурсі, має право отримати на вибір одну з книг «Вино і філософія», «Пиво і філософія» та «Їжа і філософія», друге місце – дві книги з цієї серії, перше – повний комплект із трьох книг.

 Конкурс триває до 1 червня!

Детальніше про призи  Тижня

Їжа і філософія: їжте, пийте і будьте щасливі. Упорядник Фріц Олгоф. К.: Темпора. 2011  

Ця книга — збірка статей провідних американських кулінарів, ресторанних критиків та гурманів про їжу та культуру її споживання. Спектр порушених тем — надзвичайно широкий: етика вегетаріанства, вигадливі забаганки гурманів, ГМО, біологічне фермерство.

Аналіз щедро пересипаний філософськими роздумами. Книга розрахована на гурманів, дієтологів, ресторанних критиків та всіх, кого зацікавить запропонована тематика.

Пиво і філософія. Невивчене пиво не варто пити. Упорядник Д. Гейлз  К.: Темпора. 2010.  

Вічні теми та інтереси, пов'язані з пивом, — бадьора насолода, товариськість, заспокоєння, пізнання і духовність — завжди актуальні. Збірка статей науковців і броварів “Пиво і філософія” ілюструє, що кухоль пива з друзями може бути гранню складного, дивововижного і безмежно чарівного життя розуму.

Чи є об'єктивні критерії, які дозволяють відокремити чудове пиво від негодящого? Що таке автентичність пива? Яке пиво можна вважати справжнім? Як оцінювати пиво і його смак? Як методи виробництва пива впливають на його характеристики і чи слід прагнути найвищої якості? Як пиво відображено у стародавньому епосі і міфах? Як приязнь під час споживання пива пов'язана з тривалою щирою дружбою? Як впливає на броварство несправедливе урядове втручання? Що таке стиль пива? Яка роль пива у житті і мисленні видатних філософів? Розкриваючи для себе сторінка за сторінкою ці та інші цікаві питання, Ви переконаєтесь, що філософія — елемент пива не меншою мірою, ніж ячмінь.

Вино і філософія. Симпозіум думки і келиха. Упорядник Фріц Олгоф  К.: Темпора, 2010

Книга “Вино і філософія” містить статті, автори яких — учені—філософи, мистецтвознавці, винороби—практики — розглядають вино як естетичну категорію та предмет філософських досліджень. Читач має нагоду дізнатися чимало цікавих фактів про: історію вина та виноробства, місце вина в культурі різних народів, зв'язок мистецтва, вина і філософії, тонкощі дегустації, про те, яке вино є справді добрим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.