НОВИНИ

Укроборонпром посилить оборонно-технічну співпрацю з НАТО

У Держконцерні нагадали, що зараз його підприємства-учасники переводять виробничі потужності на натівські стандарти.

Спільна робоча група Україна-НАТО у середу, 23 травня, провела 26-те засідання, яке пройшло в Національному університеті "Одеська морська академія". Про це інформує прес-служба ДК "Укроборонпром".

 

Зазначається, що під час заходу сторони обговорили низку питань, зокрема щодо політики оборонно-технічного співробітництва, а також реформування оборонно-промислового комплексу України.

 

"Сьогодні до Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва були внесені зміни, які значно розширюють нашу спільну роботу. Вони направлені, в тому числі, на реформування Концерну, реалізації ключових програм, зокрема тих, які проходять у рамках Промислово-дорадчої групи НАТО (NIAG)", – повідомив Генеральний директор Концерну Павло Букін.

 

В Укроборонпромі  нагадали, що зараз його підприємства-учасники активно переводять виробничі потужності на натівські стандарти. На сьогодні велика кількість підприємств "Укроборонпрому" також наполегливо працює у напрямку сертифікації підприємств за стандартом AQAP (Allied Quality Assurance Publications) 2000 серії.

 

У березні в Україні провели успішні вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 мм виробництва Державної акціонерної холдингової компанії "Артем". Таким чином Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів.

 

Раніше Укроборонпром показав відео випробувань удосконаленого бойового модулю "Дуплет".  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.