НОВИНИ

Укравтодор виявив дефекти на третині відремонтованих доріг

Недоліки усуватимемуться підрядниками.

Укравтодор перевірив 487 доріг, відремонтованих у 2017 році та виявив недоліки на 136 об'єктах. Про це під час засідання уряду заявив в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, повідомляє Укрінформ у середу, 23 травня.

 

"Із 487 об'єктів на 136 було виявлено недоліки. На 80 об'єктах, що становить 60%, недоліки вже ліквідували. Ці недоліки не є серйозними, але своєчасне їх виявлення дозволяє уникнути подальшого руйнування покриття, –  розповів Новак, –  90% перевірок усіх доріг вже проведено,  ще 10% перевірять  до 1 червня".

 

Читайте також: Антимонопольний комітет викрив змову під час ремонту доріг у низці міст.

 

Новак розповів, що найбільшу кількість недоліків було виявлено в Донецькій, Луганській, Миколаївській областях. Найкраще ж роботи були виконані у Вінницькій, Львівській, Одеській областях. За його словами, на ремонт 2100 км доріг  витратили  понад 20 мільярдів гривень.

 

Він також додав, що виявлені дефекти будуть виправлятися самими підрядниками протягом гарантійного терміну, що триватиме 5 років для середніх ремонтів і 10 років - для капітальних.

 

"Жодна копійка більше не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконували роботи", –  наголосив він.

 

Нагадаємо, що 11 січня Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку автомобільних доріг до 2022 року.

 

21 березня Володимир Гройсман повідомив, що цього року майже 2 млрд доларів направлять на реконструкцію, модернізацію і будівництво українських доріг, і запевнив, що це будуть наймасштабніші дорожні роботи за всю історію незалежності.