НОВИНИ

Трамп вирішив провести масштабну кадрову "чистку" в прес-службі Білого дому

Президент США розчарований тим, як усі внутрішні розмови апарату витікають в ЗМІ.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп має намір значно змінити склад прес-служби Білого дому. Про це повідомляє видання Politico з посиланням на джерела.

 

Зокрема, у плані, який підписав глава апарату президента Джон Келлі, йдеться про звільнення деяких працівників середньої та вищої ланки.

 

Водночас прес-секретар Сара Сандерс та інші ключові особи залишаться на своїх посадах.

 

За даними видання, Трамп  був розчарований тим, як усі внутрішні розмови витікають в ЗМІ. 

 

Так, останньою краплею став скандал з сенатором Джоном Маккейном. На початку травня помічник Трампа зі зв'язків з громадськістю Келлі Садлер заявила під час обговорення в Білому домі, що думка Маккейна про призначення на посаду директора ЦРУ Джини Гаспел не має значення, оскільки "він все одно вмирає".  Дана інформація, яка вперше була опублікована газетою The Hill, підживлювала негатив після того, як Білий Дім відмовився вибачитися.

 

 

У свою чергу, виправдовуватися щодо даного інциденту довелося Келлі. Так, глава апарату розкритикував ЗМІ, які "занадто часто користуються інформацією від анонімних джерел, несправедливим відношенням до президента і абсолютною неточністю." Він додав, що слова Садлер були "лише фактичним твердженням, а не болісним жартом".

 

Однак залишається незрозумілим, коли відбудеться зміна складу прес-служби.

 

Крім того, Білий дім відмовився коментувати цю інформацію.

 

Нагадаємо,  17 травня сенат США схвалив призначення нового директора Центрального розвідувального управління.  Заступником директора ЦРУ Джина Гаспел була призначена у лютому 2017 року. Під час голосування її кандидатуру підтримали 54 законодавця, 45 виступили проти.

 

 

Раніше республіканський сенатор Джон Маккейн закликав сенат не голосувати за Гаспел. 

 

Імя Гаспел пов’язане  із секретною в’язницею ЦРУ в Таїланді, де утримувалися підозрювані в тероризмі. Проти в’язнів використовували так звані "розширені методи допиту", наприклад імітацію утоплення.

 

13 березня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп призначив на посаду нового директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джину Гаспел. Зазначається, що раніше Гаспел була заступником екс-директора ЦРУ Майка Помпео, який займає місце держсекретаря США. Наголошується, що Гаспел та Помпео довгий час працювали разом, тому "створили велику взаємну повагу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.