НОВИНИ

Президент оприлюднив указ про припинення дії договорів з СНД

Контроль за виконанням цього рішення Порошенко поклав на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Президент України Петро Порошенко оприлюднив указ Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності незалежних держав. Указ №139 опублікований сайті Адміністрації президента у вівторок, 22 травня.

 

"Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться у тексті указу.

 

 Рішення РНБО від 2 травня 2018 року, введене в дію цим указом, на сайті президента не оприлюднено. Указ набрав  чинності з дня його опублікування.

 

Нагадаємо, 19 травня, президент України Петро Порошенко відкликав усіх українських представників із усіх статутних органів СНД. Таку заяву він зробив під час поїздки до Вінниці. Пізніше Петро Порошенко заявив, що Україна перегляне всі договори, укладені в рамках СНД, і вийде з тих, де буде найменша невідповідність національним інтересам.

 

У свою чергу у Виконкомі СНД заявили, що ще не отримали повідомлень від України про відкликання її представників з усіх статутних органів СНД.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.