НОВИНИ

Українець, якого побили в Польщі, повернувся на Батьківщину

Стан здоров’я чоловіка дозволив йому виїхати на Тернопільщину звичайним автотранспортом, а не каретою швидкої допомоги.
Українця, якого на початку травня жорстко побили поблизу Варшави, у неділю, 20 травня, виписали зі шпиталю. Про це заявила керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса, повідомляє "Укрінформ".
 
 
Зазначається, що у супроводі членів родини він виїхав до України.

 

“Син пана Миколи поінформував у понеділок, що вони вже вдома, доїхали добре”, - зауважила дипломат.

 

За її словами, чоловіка виписали 20 травня вранці з хірургічного відділення відділу шпиталю міста Пясечно, куди його перевели у четвер ввечері з лікарні МВС Польщі, де йому провели операцію.

 

Наголошується, що перед переведенням його допитали місцеві правоохоронці. 

 

Крім того, консул підкреслила, що стан здоров’я українця дозволив йому виїхати на Тернопільщину звичайним автотранспортом, а не каретою швидкої допомоги. 

 

Раніше керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса повідомила, що стан здоров'я українця, якого жорстко побили поблизу Варшави, покращується. Крім того, консул додала, що чоловік перебуває у свідомості, розмовляє і відповідає на запитання. Вона також зазначила, що чоловік не пам'ятає про обставини свого побиття. Водночас, не підтверджується інформація, поширена раніше у ЗМІ про те, що в результаті побиття чоловік мав епілептичний напад і відкусив собі частину язика. Лікарі поки що не дали згоду поліції на допит чоловіка у рамках кримінального провадження за фактом його побиття.

 

Нагадаємо, у селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила одного з них. Так, Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Вони займаються технічним обслуговуванням та очищенням дренажних канав. Їм від 45 до 52 років. Зазначається, що у четвер, 3 травня, українці пішли у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік, згодом  сталася словесна перепалка.  У свою чергу, коли українці йшли додому, дорогу їм загородили дорогу два автомобілі, з яких вийшло шість-сім чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Руслану та Андрію вдалося втекти. Зловмисники змогли наздогнати тільки Миколу. Бандити зловили його і жорстоко побили. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.

 

Також Консульський відділ посольства України в Польщі заявив, що напад на українця був скоєний однією особою. Зазначалося, що Україна підтримує контакт з місцевою поліцією та прокуратурою.

 

11 травня стало відомо, що громадянин України, якого жорстко побили  поблизу Варшави, знаходиться в критичному стані. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.