НОВИНИ

Перевірені у боях на Донбасі російські комплекси радіоелектронної боротьби застосують на Чемпіонаті світу з футболу

Йдеться про комплекси "Житель" та "Світ-КУ".

На Чемпіонаті світу з футболу у 2018 році використають ті ж самі комплекси радіоелектронної боротьби, які неодноразово фіксувалися на території окупованих Росією частин Донецької та Луганської областей України. Про це повідомляє Inform Napalm у понеділок, 21 травня.

 

 

Як зазначається, російська армія буде активно залучена до організації проведення чемпіонату світу з футболу. Міноборони РФ вже сформувало спеціальні мобільні групи, до яких увійдуть комплекси радіоелектронної боротьби РБ-636АМ2 «Світ-КУ» та Р-330Ж «Житель». Саме ці комплекси забезпечували діяльність російських підрозділів та терористичних формувань на території Донбасу.

 

 

 

Inform Napalm зазначає, що саме начальнику Генерального штабу ЗС РФ генералу армії Валерію Герасимову, який підписав відповідні директиви, приписують розробку доктрини “гібридної війни”.

 

Раніше Петро Порошенко назвав ЧС-2018 з футболуякий у цьому році прийматиме Російська Федерація, "інструментом російської пропаганди". За словами президента, Росія прагне використати проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року, щоб відновити репутацію на міжнародній арені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.