НОВИНИ

В анексованому Криму до кримськотатарських активістів прийшли з обшуками

До будинку Сервера Мустафаєва приїхав адвокат Еміль Курбедінов, але його не пустили.

У понеділок, 21 травня, в анексованому Криму окупанти проводять обшуки в будинку активіста "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва в Бахчисараї та у Едема Смаілова в селі Долинне. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

 

 

 

Зазначається, що до будинку Сервера Мустафаєва приїхав адвокат Еміль Курбедінов, але його не пустили до свого довірителя. Крім того, у будинку Едему Смаілова силовиками заблоковані троє дітей. Його дружина не може пройти в своє домоволодіння, тому що її не пропускають.

 

"До будинку Сервера Мустафаєва підігнали автозак, у двір заїхав автомобіль Volkswagen c затоновані номерами", – розповіли у "Кримській солідарності".

 

 

 

 

Нагадаємо, 26 квітня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що в окупованому Криму від ранку почалися масштабні обшуки в будинках кримськотатарських підприємців, меценатів та активістів Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також їхніх дорослих дітей, які проживають окремо. Водночас в інших регіонах Криму  проходять  обшуки у всіх філіях підприємства "КримОпт", яке належить братам Веліляєвим.

10 травня, російські силовики провели обшуки в будинку кримських татар, унаслідок чого двох братів Ернеса та Енвера Сейтосманових затримали. Про це повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність". За словами активістів, затриманих братів відвезли у відділок ФСБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.