НОВИНИ

Лідера Палестини Аббаса госпіталізовано

Варто зазначити, що це вже третя госпіталізація 82-річного лідера Палестинської автономії за тиждень.

Палестинський лідер Махмуд Аббас був госпіталізований на Західному березі ускладнень після невеликої операції. Про це повідомляє Reuters.

 

"Палестинський чиновник в Рамалласі сказав, що Аббас знову повернувся до лікарні в неділю, оскільки у нього була висока температура і лікарі порадили йому повернутися в лікарню" - йдеться в повідомленні.

 

Варто зазначити, що це вже третя госпіталізація 82-річного лідера Палестинської автономії за тиждень. У вівторок йому провели незначну хірургічну операцію на вусі у лікарні Аль-Істішарі в Рамалласі

 

У суботу він повернувся до клініки, щоб перевірити аналізи, які виявилися "хорошими", але через кілька годин знову змушений був звернутися до лікарів.

 

За словами анонімними палестинський, що висока температура може бути наслідком не до кінця вилікуваного запалення вуха.

 

У лютому Аббас був госпіталізований у Сполучених Штатах для медичного огляду під час візиту до Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку.

 

Нагадаємо, у Секторі Гази під час акцій протесту проти відкриття посольства США в Єрусалимі кількість загиблих у заворушеннях зросла до 52.  Зазначається, що поранення під час сутичок отримали 2238 осіб, з них вогнепальні поранення у понад 770 людей. Всього у протестах на кордоні беруть участь до 40 тисяч палестинців.

 

Згодом Європейський Союз у зв’язку з акціями протесту у Секторі Гази закликав всі сторони до стриманості.  Наголошується, що Ізраїль повинен поважати право на мирні протести і принцип пропорційності при застосуванні сили. Водночас ХАМАС і організатори протестів повинні забезпечити ненасильницький характер демонстрацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.