НОВИНИ

Президент Естонії відвідає Україну

Президент Естонії Керсті Кальюлайд 22 травня 2018 року здійснить офіційний візит в Україну

Президент Естонії Керсті Кальюлайд 22 травня 2018 року здійснить офіційний візит в Україну. Про це йдеться в повідомленні на сайті Петра Порошенка.

 

"22 травня президент України Петро Порошенко проведе зустріч з президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд, яка перебуватиме в Україні з офіційним візитом", - йдеться в повідомленні.

 

Варто зазначити, що раніше президент Естонії назвала Росію "складним сусідом".

 

"У нас різні сусіди. Є демократичні, а є не дуже. Соратники по долі з минулого століття і ті, з ким сьогодні ми йдемо в ногу. У нас є і один складний сусід. Але сусід є сусід. Він не залишається без уваги навіть тоді, коли протягом кількох десятиліть нас розчаровує", - зазначила Кальюлайд.
 

Нагадаємо, 3 квітня  лідери країн Балтії заявили, що звернуться до Сполучених Штатів Америки з проханням відправити більше військ та підсилити повітряну оборону на східному фланзі НАТО для стримування Росії під час зустрічі з президентом Дональдом Трампом.  Зокрема, президент Литви Даля Грибаускайте, президент Естонії Керсті Кальюлайд та президент Латвії Раймонд Вейоніс 3 квітня відвідають Білий дім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.