НОВИНИ

Україна вийде з договорів СНД, які не відповідають національним інтересам - Порошенко

Водночас Президент підкреслив, що із самого початку Україна розглядала Співдружність "як інструмент цивілізованого розлучення з імперією".

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна перегляне всі договори, укладені в рамках СНД, і вийде з тих, де буде найменша невідповідність національним інтересам. Про це він заявив під час виступу на церемонії вшанування пам'яті жертв політичних репресій у Биківні.

 

"Зараз ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо з тих, у яких знайдемо бодай найменшу невідповідність українським національним інтересам", - зазначив президент.

 

Водночас він підкреслив, що із самого початку Україна розглядала Співдружність "як інструмент цивілізованого розлучення з імперією".

 

Нагадаємо, 19 травня, президент України Петро Порошенко відкликав усіх українських представників із усіх статутних органів СНД. Таку заяву він зробив під час поїздки до Вінниці.

 

У свою чергу у Виконкомі СНД заявили, що ще не отримали повідомлень від України про відкликання її представників з усіх статутних органів СНД. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.