НОВИНИ

МЗС вимагає від Росії звільнити понад 60 українських політв'язнів

Речниця МЗС України Мар'яна Беца заявила, що на разі на території Росії та окупованого Криму перебуває понад 60 українців, які є політичними в'язнями

Речниця МЗС України Мар'яна Беца заявила, що на разі на території Росії та окупованого Криму перебуває понад 60 українців, які є політичними в'язнями. Про представник МЗС написала на своїй сторінці вTwitter.

 

"Щонайменше 24 українці є політичними в'язнями в Росії, понад 40 - в окупованому Криму. Вкотре вимагаємо від РФ звільнити бранців", - наголосила Беца. 

 

Нагадаємо, у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи(ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі українська сторона заявила про готовність передати Росії 23 ув'язнених за злочини проти суверенітету і територіальної цілісності росіян в обмін на українських політв‘язнів.

 

Як повідомлялося, 14 травня в Росії незаконно ув'язнений український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Українець повідомив адвокату, що готувався до цього кроку два місяці, відмовляючись від передач та фізично готуючи організм.