НОВИНИ

"Привернути увагу до стану Сенцова". В Москві відбулися поодинокі пікети в підтримку українського політв'язня

Четверо росіян тримають плакати з портретом Сенцова із написами: "Олег, Живи", "Росія, відпусти Сенцова", "Врятувати Сенцова, Save Sentsov".

В суботу, 19 травня, в центрі Москви на Пушкінській площі відбулися поодинокі пікети з метою привернути увагу до стану здоров'я незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування в колонії з вимогою відпустити всіх українських політв'язнів. Про це повідомляє УНІАН.

 

Варто зазначити, що четверо росіян вийшли на площу і по черзі тримають плакати з портретом українськогоіз написами: «Олег, Живи», «Росія, відпусти Сенцова», «Врятувати Сенцова, Save Sentsov». 

 

За словами одної з учасників акції Вікторії Івлєвої, вона вийшла на пікет із метою привернути увагу до долі Олега Сенцова.

 

"Ми не наївні люди, розуміємо, що цим мало чого доб'ємося, але ми все ж таки громадяни своєї країни, нам буває за неї страшно соромно. Мені особисто соромно, що я росіянка, з Росії, громадянка Росії, і ми це робимо, щоб стало менше соромно"- розповіла Івлєва.

 

Вона сподівається, що Сенцов якось дізнається про цю акцію і знатиме, що величезна кількість людей з ним солідарні, зокрема в Росії, які мріють, щоб він залишився живий. У свою чергу літератор Аліса Ганєєва повідомила, що прийшла на площу, щоб максимальна кількість людей знали про Сенцова, оскільки його життя в колонії суворого режиму перебуває під загрозою. «Це питання життя і смерті, це не абстрактне прохання про звільнення в'язня совісті. Мета - привернути увагу владних структур, а в ідеалі - добитися його відправлення до України», - сказала Ганєєва.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.