НОВИНИ

Раду Європи очолила Хорватія

Зазначається, що головування розпочалося на тлі різкої оцінки Ради Європи щодо посилення расизму, мови ненависті, націоналізму і нетерпимості у Хорватії.

У місті Ельсінорі Хорватія замінила Данію на посаді головуючого у Раді Європи. Про це повідоміли на сайті РЄ.

 

Передача головування відбулася у п’ятницю, 18 травня, на зустрічі в присутності представників 47 держав членів Ради Європи.

 

Зазначається, що головування розпочалося на тлі різкої оцінки Ради Європи щодо посилення расизму, мови ненависті, націоналізму і нетерпимості у Хорватії. 
 

У свою чергу міністр закордонних справ Марія Пейчінович запевнила, що Хорватія буде працювати над цими питаннями вдома, а також піднімати їх на деяких засіданнях Комітету міністрів.
 

"Протягом цих шести місяців Хорватія буде більше представлена ​​на міжнародній арені і намагатиметься створити чіткий політичний і культурний бренд", - підкреслила міністр.

 

Нагадаємо, 24 квітня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила рішення, у якому визнала окупацію окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) Російською Федерацією. Зазначається, що це визнання міститься в резолюції "Про надзвичайний стан...", яка присвячена випадкам призупинення окремих статей Європейської конвенції з прав людини.

 

17 квітня заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський заявив, що головною метою Росії в Парламентській асамблеї Ради Європи є зняття санкцій, оскільки вони вартують мільярдів російській економіці.

 

Згодом Бюро Парламентській асамблеї Ради Європи голосами лівих і соціалістів відмовилоу проведенні термінових дебатів на запит Великобританії, України та інших на тему Солсбері, незаконних «виборів» в Криму тощо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.