НОВИНИ

Петро Порошенко розповів, на що витрачають "гроші Януковича"

Президент розповів, що частина конфіскованих викрадених грошей колишнім президентом Віктором Януковичем та його оточенням йде на фінансування армії, будівництво доріг, а також реалізацію медичної та освітньої реформ.

Президент України Петро Порошенко розповів, що частина конфіскованих викрадених грошей колишнім президентом Віктором Януковичем та його оточенням йде на фінансування армії, будівництво доріг, а також реалізацію медичної та освітньої реформ. Про це він заявив під час поїздки до Хмельницької області.

 

Крім цього, Порошенко нагадав, що на оборону і безпеку України зараз витрачається 6% ВВП.

 

У той же час, незважаючи на зовнішню агресію, країна продовжує реформи: будівництво доріг, реформа освіти, медичної галузі, проект розвитку сільської медицини, будівництво житла для контрактників в армії.

 

"Глава держави зазначив, що все це реалізується частково і за рахунок повернення грошей, які були вкрадені у народу України клікою Януковича", - додали у прес-службі.

 

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.