НОВИНИ

"Рухаємося в Європу". Президент відкликав усіх представників України із статутних органів СНД

Варто зазначити, що згідно опитувань не менше 70% українців підтримують ідею вступу України до Європейського Союзу.

В суботу, 19 травня, президент України Петро Порошенко відкликав усіх українських представників із усіх статутних органів СНД. Про це він повідомив під час поїздки до Вінниці.

 

"Сьогодні я підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів з СНД. Нам там нема більше, що робити. Ми рухаємося разом в Європу", - заявив Порошенко.
 

Варто зазначити, що не менше 70% українців підтримують ідею вступу України до Європейського Союзу.
 

Нагадаємо, 19 травня, українці святкують День Європи, який з'явився в нашій країні 15 років тому і відзначається кожної третьої суботи травня. В честь цього Петро Порошенко опублікуваву своєму Facebook відео  та додав, що Україна неодмінно стане членом Європейського Союзу.

 

"Європа – це вже давно не лише географічна категорія. Це, перш за все, – спільні цінності незалежності, демократії та поваги до людини та її прав і свобод. І українці, без сумніву, – європейська нація, яка зробила свій цивілізаційний вибір: щонайменше 70% наших громадян підтримують ідею вступу України до Європейського союзу. Впевнений, Україна неодмінно стане членом великої європейської родини! Святкуймо День Європи разом!" – зазначив президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.