НОВИНИ

"Пошкоджено хлоропровід". Донецька фільтрувальна станція потрапила під обстріл

Глава місії ОБСЄ Ертурул Апакан заявив, що погіршення ситуації з безпекою в районі Донецької фільтрувальної станції ставить під загрозу функціонування станції і наражає на небезпеку її співробітників і спостерігачів СММ ОБСЄ в Україні.

Донецька фільтрувальна станція знову потрапила під обстріл, в результаті якого було пошкоджено хлоропровід, роботу станції призупинено. Про це повідомили у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

 

"ДФС, яка забезпечує водопостачання 345 тис. осіб на сході України, зупинилася через обстріл. Хлоропроводи також було пошкоджено, що поставило під загрозу життя працівників станції. Закликаємо усі сторони уникати обстрілів обладнання для водозабезпечення", - заявили в ЮНІСЕФ.

 

Окрім цього, на сайті КП "Вода Донбасу" повідомили про пошкодження відкритого розподільного пристрою і двох трансформаторів.

 

У свою чергу Міністерство у справах окупованих територій повідомило, що роботу ДФС призупинено за станом на 10:00 18 травня, а водозабезпечення населення Авдіївки здійснюється з резервуарів, води в яких вистачить на 3 дні.

 

Глава місії ОБСЄ Ертурул Апакан заявив, що погіршення ситуації з безпекою в районі Донецької фільтрувальної станції ставить під загрозу функціонування станції і наражає на небезпеку її співробітників і спостерігачів СММ ОБСЄ в Україні.

 

За його словами, якщо режим припинення вогню не буде дотримуватися у повному обсязі, СММ ОБСЄ необхідно буде переглянути свої методи роботи на ДФС.

 

"Ці порушення режиму припинення вогню мають припинитися негайно", - підкреслив глава місії ОБСЄ.

 

Нагадаємо, 28 квітня бойовики ОРДО продовжили порушувати режим припинення вогню при здійсненні ремонтно-відновлювальних робіт на Донецькій фільтрувальної станції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.