НОВИНИ

"Гроші відмивалися в РФ". Мінфін США звинуватив президента Венесуели у наркоторгівлі

За даними Мінфіну США, Кабелло конфіскував невеликі партії наркотиків у наркоторговців, збирав їх у великі партії і експортував через державний аеропорт Венесуели.

Міністерство фінансів США звинуватили президента Венесуели Ніколаса Мадуро і Діосдадо Кабелло в отриманні доходів від наркоторгівлі. Про це повідомляє Голос Америки.

 

Варто зазначити, що США вперше публічно пов'язав Мадуро із торгівлею наркотиками.

 

За даними Мінфіну США, Діосдадо Кабелло - друга після Мадуро людина в ієрархії правлячої Єдиної соціалістичної партії Венесуели. Він конфіскував невеликі партії наркотиків у наркоторговців, збирав їх у великі партії і експортував через державний аеропорт Венесуели. Отримані від наркоторгівлі гроші відмивалися в Коста-Ріці та Росії.

 

"Кабелло разом із президентом Мадуро та іншими особами розділили доходи, отримані від поставок наркотиків", - йдеться в заяві.

 

 Міністерство фінансів США ввело санкції щодо Кабелло, його дружини та його рідного брата. Крім участі в торгівлі наркотичними речовинами, вони також звинувачуються в рекеті. 

 

Нагадаємо, на початку серпня США ввели нові санкції проти 8 нинішніх і колишніх чиновників Венесуели. Санкції передбачали заморожування будь-яких активів, які можуть мати чиновники Венесуели в США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.