НОВИНИ

В Україні створили сайт, де зібрана офіційна інформація про євроінтеграцію

Як зазначається, незабаром сайт міститиме зручну базу всього законодавства у сфері європейської інтеграції України.

В Україні з'явився сайт "Євроінтеграційний портал", де зібрана офіційна інформація про євроінтеграційні процеси в країні. Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Як зазначається, віце-прем’єр напередодні Дня Європи в Україні презентувала відповідний інтернет-портал.

 

"Незалежно від політичної кон’юнктури, цей веб-портал є і буде частиною урядової комунікації європейської інтеграції України. Це саме той ресурс, завдяки якому кожен охочий зможе отримати інформацію про величезну євроінтеграційну роботу, пророблену за останні роки, про ціну та переваги імплементації Угоди про асоціацію, результати низки євроінтеграційних реформ", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

 

Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина повідомила, що незабаром сайт міститиме зручну базу всього законодавства у сфері європейської інтеграції України.

 

Як повідомлялося 3 березня, голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук вважає дуже важливим зафіксувати в Конституції прагнення України до членства в Євросоюзі і НАТО. 

 

Нагадаємо, 28 лютого на прес-конференції президент України Петро Порошенко заявив про пропозиції "заякорити" у Конституції європейську та євроатлантичну інтеграцію країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.