НОВИНИ

Німці вважають Росію більш надійним партнером, ніж США - опитування

Зазначається, що найбільшу довіру до Москви відчувають прихильники правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".

Німецька громадська телевізійна компанія ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) повідомила, що для 82% німців Сполучені Штати Америки за президентства Дональда Трампа не є надійним партнером у політичній сфері. Про це свідчать оприлюднені результати опитування телекомпанії, повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що лише 14% респондентів довіряють Америці Трампа.

 

Зокрема, дефіцит довіри особливо помітний на фоні ставлення німців до Росії і Китаю. Так, РФ назвали надійним партнером 36% респондентів. Протилежної думки дотримуються 58% німців.

 

Водночас у відношенні до Китаю думки німців розділилися порівну: 43% вважають цю країну надійним партнером і рівно стільки ж - ненадійним.

 

У свою чергу, найбільшу довіру до Москви (61%) відчувають прихильники правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини". Серед лівих Росії довіряють 45%, не довіряють – 49%.

 

Крім того, найбільший скепсис до Кремля відчувають прихильники християнських партій (61%), СДПН (65%), Вільної демократичної партії (58%).

 

Нагадаємо, 17 травня представник Державного департаменту США Сандра Удкірк заявила, що Вашингтон хочуе запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього. 

 

Як повідомлялося, 13 травня посол США у Німеччині Річард Гренелл застеріг від посилення "російського впливу" на ФРН та Європу через будівництво газопроводу "Північний потік-2".  За словами посла, США тісно співпрацюють з європейцями та висловлюють стурбованість через будівництво газопроводу. Так як нинішню стратегію газопроводу не можна назвати інакше як "дуже проблематичну". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.