НОВИНИ

В'ятрович розповів, чому в Україні потрібно скасувати вихідний 9 травня

За його словами, вихідний використовується проросійськими радянськими політичними силами для розгортання "політичних шоу".

Український інститут національної пам'яті продовжує наполягати на перенесенні вихідного дня з 9 на 8 травня - День пам'яті та примирення. Про це заявив директор Інституту Володимир В'ятрович у коментарі "112 Україна".

 

За його словами, 9 травня як вихідний використовується проросійськими радянськими політичними силами для розгортання "політичних шоу".

 

"Ми переконані, що це надзвичайно потрібно, переконані, що це дозволить розрядити обстановку в ці дні. Ми прекрасно розуміємо, що 9 травня як вихідний використовується різного роду проросійськими радянськими політичними силами для розгортання якихось політичних шоу, які не мають нічого спільного зі вшануванням пам'яті ветеранів. Я переконаний, що це новий формат, який ми запропонували - День пам'яті та примирення 8 травня - потрібно перенести на нього вихідний", - зауважив він.

 

На думку В'ятровича, перенесення вихідного дня наблизить Україну до європейських традицій і сприяєтие "спокійному вшануванню загиблих учасників Другої світової війни.

 

Крім того, він також висловив сподівання, що Верховна Рада підтримає дану ініціативу.

 

Як повідомлялося, 9 травня представники політичної партії "Національний корпус" і громадської організації "Національні дружини" заблокували будівлю телеканалу "Інтер" з вимогою позбавити канал ліцензії через "системну антиукраїнську редакційну політику".

 

Нагадаємо, 8 травня  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відреагувала на відеоролик з концерту каналу "Інтер" до 9 травня, який викликав обурення у соціальних мережах. "Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти на кшталт "голубого огонька"  – є ніякою не свободою слова, не точкою зору, а діями, що спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей як матеріалу для пропаганди, а тим більше – старших людей, чиї життя заслуговують на шану", - заявили у Нацраді. У відомстві закликали мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті, говорити толерантно й з повагою до усіх співгромадян – про цінності життя й високу вартість миру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.