НОВИНИ

Джемілєв повідомив, яке значення має Керченський міст

Лідер кримських татар також зазначив, що на думку експертів, Керченський міст "себе ніколи не окупить".

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що Росія побудувала Керченський міст в окупованому Криму, у першу чергу, з військових міркувань. Про це він сказав в університеті Торонто на заході, присвяченому ситуації з репресіями проти кримських татар і порушенням прав людини в анексованому Криму.

 

"Керченський міст, в першу чергу, продиктований військовими міркуваннями. Крим зараз перетворений у такий мілітаризований, перенасичений військовою технікою, якийсь військовий плацдарм", – наголосив Джемілєв.

 

За його словами, будівництво мосту має пропагандистське значення.

 

"Це (будівництво Керченського мосту – Ред.) чисто таке пропагандистське (значення – Ред.), ну ось в Чечні практично знищили половину нації. Але побудували розкішні величезні мечеті, щоб показати, яка вона Росія, що вона прогресує. Те ж саме зараз робиться в Криму", – наголосив Джемілєв.

 

Крім того, лідер кримських татар зазначив, що на думку експертів, Керченський міст "себе ніколи не окупить".

 

"Але ми маємо справу з країною, яка для пропаганди робитиме все, чого б це не вартувало. Той же приклад, як це було в Радянському Союзі: вони будуть жити в злиднях, у безправ'ї, але для світу (треба – Ред.) показати, як у них добре", – додав він.

 

Як повідомялося, автомобільну частину Керченського мосту до окупованого Криму офіційно відкрили 15 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.