НОВИНИ

Україна підписала з Канадою угоду про військову співпрацю

Угода передбачає не тільки підготовку особового кладу, але й вибухотехнічну та медичну підготовки, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та співпрацю у сфері стратегічних комунікації.

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров та заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій Уільям Сеймур  уклали технічну угоду про військову співпрацю, яка передбачає підготовку особового складу, а також мовні курси. Про це проінформувала  прес-служба МВС України у п'ятницю, 18 травня.

 

 

На зустрічі також були присутні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

 

Технічна Угода між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством національної оборони Канади і Канадськими збройними силами передбачає не тільки підготовку особового кладу, але й вибухотехнічну та медичну підготовки, модернізацію  логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та співпрацю у сфері стратегічних комунікації.

 

 

 «Користуючись нагодою, хочу подякувати канадській стороні у підтримці реформ у нашому міністерстві. Мова йде і про допомогу у підготовці поліцейських, і спільні тренінги. І справа не в грошах, а справа в тісній співпраці, яка існує між нашими країнами і відомствами. Ми переймаємо ваш досвід, але я думаю, що багато чому ви навчитесь і в нас, в наших військовослужбовців. В нас є досвід ведення гібридної війни», - сказав Арсен Аваков.

 

Міністр нагадав, що завдяки підтримці канадської сторони МВС України вдалося реалізувати проект підтримки підготовки українськиї поліцейських, створити Академію патрульної поліції, провести навчальні курси з лідерства для керівного складу поліції, підготувати велопатрульних, експерти з Канади провели тренінги із протидії гендерно-зумовленому насильству та командуванню під час надзвичайних ситуацій.

 

Нагадаємо, у квітні Канада передала українським прикордонникам техдопомогу на 500 тис. доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.