НОВИНИ

На Донбасі бойовики активізували повітряну розвідку – ГУР

За даними розвідки, окупанти залякують населення окупованих територій України активізацію бойових дій підрозділами Об’єднаних сил.

На Донбасі незаконні збройні формування активізували повітряну розвідку, зокрема, застосування безпілотних літальних апаратів протягом тижня зросло вдвічі. Про це в п'ятницю, 18 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"З метою уточнення стану та положення Об’єднаних сил противник активізував повітряну розвідку, у т.ч. в оперативно-тактичній глибині нашої оборони (застосування БПЛА протягом тижня зросло вдвічі)", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, бойовики залякують населення окупованих територій України активізацію бойових дій підрозділами Об’єднаних сил.

 

"Під приводом цього, у з’єднаннях і частинах т.зв. 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ проводиться комплекс заходів для збільшення вогневих спроможностей передових підрозділів, у т.ч. шляхом їх озброєння додатковими вогневими засобами. Зокрема, мінометні підрозділи одного з полків 1 АК отримали на озброєння 120-мм міномети на заміну мінометів калібру 82-мм", – додали в оборонному відомстві.

 

Як повідомлялося 14 травня, на Донбасі командування Збройних сил РФ передислоковує підрозділи, озброєння та техніку.