НОВИНИ

У Херсоні суд залишив під арештом «довірену особу Путіна»

Прокуратура звинувачує Олену Одновол у зборі підписів в анексованому Криму на підтримку висування Володимира Путіна кандидатом на посаду президента Росії.

Апеляційний суд Херсонської області у четвер, 17 травня, залишив під вартою керівницю кримського відділення російського громадського руху «Волонтери Перемоги» Олену Одновол. Про це Крим.Реалії повідомив адвокат Одновол Ігор Мокін.

 

За його словами, підозрювана була доставлена до зали суду та брала участь у засіданні.

 

Згідно з даними української прокуратури, затримана незаконно організувала і проводила в анексованому Криму і Севастополі збір підписів на підтримку висування Володимира Путіна кандидатом на пост президента Росії на виборах 2018 року.

 

Нагадаємо, 23 квітня на адмінкордоні з Кримом правоохоронці затримали громадянку України, яка збирала підписи на підтримку висунення Владіміра Путіна кандидатом на пост президента Росії на виборах 2018 року на анексованому півострові.

 

24 квітня  повідомили про підозру у держзраді.

 

25 квітня, Херсонський міський суд заарештував на 60 діб без застави затриману на адмінкордоні з Кримом керівницю кримського відділення російського громадського руху «Волонтери перемоги», довірену особу президента Росії Владіміра Путіна Олену Одновол.