НОВИНИ

У США заявили, що Росія відповідальна за хіматаки в Сирії

Крім того, у Вашингтоні наголосили, що США будуть домагатися притягнення до відповідальності всіх винних у хіматаці.

Державний департамент США повідомив, що за хімічні атаки в сирійському місті Саракіб відповідальна Росія. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Так, Вашингтон засуджує використання хімічної зброї та "в кінцевому рахунку" вважає РФ відповідальною за застосування хлору в місті Саракіб в лютому.

 

"Росія, яка обіцяла світу в 2013 році, що вона гарантує знищення запасів хімічної зброї в Сирії, в кінцевому рахунку несе відповідальність за їх подальше використання там", – наголосила представник Держдепу Хізер Нойерт.

 

Крім того, у заяві йдеться, що США будуть домагатися притягнення до відповідальності всіх винних у хіматаці.

 

"Ми не зупинимо наші зусилля щодо пошуку правосуддя для жертв цих огидних нападів із застосуванням хімічної зброї", – додала представник Держдепу.

 

Як повідомлялося 16 травня, Організація із заборони хімічної зброї підтвердила використання хлорину в сирійському місті Саракіб на початку лютого. 

 

Нагадаємо, 6 лютого Експерти ООН з військових злочинів заявили про початок розслідування повідомлень про те, що бомби із забороненим хлором використовувалися проти мирного населення у сирійських містах Саракіб та Дума.