НОВИНИ

У США не виключають санкцій проти "Північного потоку-2"

У Держдепі США зазначили, що хочуть запобігти побудові газопроводу РФ.

Сполучені Штати Америки  хочуть запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього. Про це у Берліні заявила представник Державного департаменту США Сандра Удкірк, повідомляє Spiegel Online.

 

Зокрема, вона не виключила, що Вашингтон введе санкції проти "Північного потоку-2" і відзначила, що умови для цього були створені минулого року.

 

У свою чергу, США покладаються на дипломатичну переконливість.

 

"Ми будемо щасливі, якщо проект не буде реалізований" - зауважила вона.

 

За її словами, будівництво даного газопроводу чернз Білтійське море таким чином замінить мрштрут через Україну.

 

Нагадаємо, 13 травня посол США у Німеччині Річард Гренелл застеріг від посилення "російського впливу" на ФРН та Європу через будівництво газопроводу "Північний потік-2".  За словами посла, США тісно співпрацюють з європейцями та висловлюють стурбованість через будівництво газопроводу. Так як нинішню стратегію газопроводу не можна назвати інакше як "дуже проблематичну".

 

Як повідомлялося, 2 травня президент України Петро Порошенко прийняв помічника державного секретаря США Весса Мітчелла й обговорив із ним ситуацію з безпекою на Донбасі та необхідні першочергові кроки для досягнення прогресу в мирному врегулюванні, активізацію торговельно-економічного співробітництва та протидію будівництву проекту «Північний потік-2».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.