НОВИНИ

Кличко назвав причини підвищення ціни за проїзд у Києві

Водночас мер столиці додав, що наразі собівартість проїзду в громадському транспорті набагато вища, ніж вартість квитка.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті економічно обґрунтоване, хоча і непопулярне. Про це він заявив на початку засідання Київради, передає в четвер, 17 травня, прес-служба Київської міської державної адміністрації.

 

"Ми не можемо допустити кризи у транспортній сфері! Ми змушені підняти ціну на проїзд. Адже транспорт у Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися", – наголосив Кличко.

 

За його словами, наразі собівартість проїзду в громадському транспорті набагато вища, ніж вартість квитка.

 

"Здорожчали енергоресурси, матеріали, у нас не вистачає водіїв через низьку зарплату. Тому, підвищення ціни на проїзд – економічно обґрунтоване. І всі розрахунки будуть оприлюднені, з ними можна буде ознайомитися", – додав мер.

 

Нагадаємо, 15 травня заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян заявив, що вартість разового проїзду в міському транспорті Києва з 14 липня зросте до восьми гривень, за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок. Крім того, начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський заявив, що у Києві з 14 липня проїзд у метро подорожчає до восьми гривень за поїздку, однак за умови користування проїзним квитком вартість зросте на одну гривню 30 копійок, а при поповненні картки метро на 50 поїздок – на одну гривню 50 копійок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.