НОВИНИ

Українці не зможуть повернути захоплену Росією територію - Волкер

На думку спецпредставниа США,передача Україні летальної зброї сприятиме встановленню миру на Донбасі.

Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер вважає, що Україна вже не зможе повернути собі захоплені Російською Федерацією території.  Про це йдеться в інтерв'ю  BBC.

 

На його думку, передача Україні летальної зброї сприятиме встановленню миру.

 

"Якщо Україна не зможе утримувати свої позиції, це стане запрошенням для нових наступів. А поставки такої зброї дадуть Росії чітко зрозуміти: вам не отримати більшого, не заплативши за це високу ціну", - зауважив він.
 

Крім того він відзначив, що миротворча місія ООН на сході України та санкції покажуть Москві, що вона не зможе захопити більше територій без негативних наслідків для себе.

 

"Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія надто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже зросла і надалі зростатиме. Тож ті, хто сидить у Москві, повинні питати себе: а що ми від цього отримуємо, для чого гинуть наші люди?", - наголосив Волкер. 

 

Нагадаємо, 16 травня спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що повернення Донбасу під контроль України хоче навіть російськомовне населення регіону.

 

Як повідомлялося,15 травня на брифінгу в Слов'янську Волкер заявив, що найкращим захистом інтересів російськомовного населення Донбасу стане виведення російських військз окупованої території України.

 

13 квітня Волкер повідомив, що Донбас є небезпечною територією через те, що на окупованих територіях перебувають російські військові.