НОВИНИ

У Сенаті США погодилися з висновками спецслужб щодо втручання Росії у вибори

У заяві підкреслюється, що зусилля РФ були широкомасштабними, технічно складними й ухвалені розпорядженням самого президента Путіна з метою підтримки Дональда Трампа та перешкоджання Гілларі Клінтон.

Комітет Сенату США з питань розвідки офіційно погодився з висновками спецслужб щодо втручання Росії у вибори президента країни з метою допомоги на той час кандидату Дональду Трампу. Про це йдеться у спільній заяві сенаторів Річарда Берра і Марка Уорнера.

 

"Немає сумнівів у тому, що Росія доклала безпрецедентних зусиль, щоб втрутитися в наші вибори в 2016 році", - заявив голова комітету, сенатор-республіканець Річард Берр.

 

"Одним із головних завдань у розслідуванні комітету була оцінка роботи розвідувального співтовариства США, яке одразу після виборів вказало на Росію", - додав він.

 

"Співробітники Комітету провели 14 місяців, переглянувши джерела, методи та аналітичну роботу, і ми не бачимо жодних підстав суперечити цим висновкам", - наголосив сенатор.

 

"Після ретельного огляду наші співробітники дійшли згоди, що висновки розвідувального співтовариства були докладними й точними.

 

Зусилля Росії були широкомасштабними, технічно складними й ухвалені розпорядженням самого президента Путіна з метою підтримки Дональда Трампа та перешкоджання Гілларі Клінтон", - підкреслив віце-голова комітету, сенатор-демократ Марк Уорнер.

 

"Розуміння цих методів дозволить захистити демократію від майбутніх загроз", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.