НОВИНИ

У ПАРЄ запровадили санкції проти екс-президента Асамблеї та ще трьох делегатів

Водночас, згідно з повідомленням, усі зазначені особи залишаючись членами ПАРЄ.

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалив рішення про запровадження санкцій проти чотирьох делегатів Асамблеї, які є фігурантами антикорупційного розслідуванні. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

 

Як зазначається, йдеться про колишнього президента ПАРЄ Педро Аграмунта, делегата групи Європейської народної партії Цезаря Флоріня Преда, делегата групи Консервативної партії Самада Сеїдова та делегата Альянсу європейських лібералів та демократів Хорді Шукли.

 

"Після вчорашнього слухання в Парижі за участю трьох із чотирьох зацікавлених делегатів – четвертий вже був присутній на попередньому слуханні – комітет вирішив, що санкції повинні застосовуватися до Педро Аграмунта (Іспанія, група Європейської народної партії) на термін протягом 10 років, до Цезаря Флоріня Преда (Румунія, група Європейської народної партії), Самада Сеїдова (Азербайджан, група Консервативної партії) та Хорді Шукли (Іспанія, Альянс європейських лібералів та демократів) протягом 2 років", – наголосили в Асамблеї.

 

Водночас, згідно з повідомленням, усі зазначені особи залишаючись членами ПАРЄ.

 

"Усі четверо, залишаючись членами Асамблеї з правом виступати, матимуть заборону протягом цих періодів діяти як доповідачі або спостерігачі за виборами і не можуть бути головами або заступниками голів будь-якого комітету чи підкомітету або висуватися на посаду президента Асамблеї", – заявили в прес-службі.

 

Крім того, у ПАРЄ додали, що зазначені особи, не зможуть представляти Асамблею чи її комітети на будь-яких інших заходах, а також будуть позбавлені права направляти питання до Комітету міністрів - виконавчого органу Ради Європи.

 

Нагадаємо, 26 квітня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію щодо корупції в організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.