НОВИНИ

У Європарламенті ухвалили рішення про надання Україні макрофінансової допомоги

Як зазначається, ЄС надасть макрофінансову допомогу на загальну суму до одного мільярда євро.

Комітет у закордонних справах Європейського парламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги Україні. Про це в середу, 16 травня, повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

 

"Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку, згідно з якою "склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, представляє усі політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді", – заявив він.

 

Як зазначається, ЄС надасть макрофінансову допомогу Україні на загальну суму до одного мільярда євро, які будуть надані у вигляді середньострокових і довгострокових кредитів.

 

Згідно з повідомленням, допомогу планується виплачувати у двох траншах. Очікується, що перший транш буде виплачений у другій половині 2018 року, а другий – у першій половині 2019.

 

Як повідомлялося 9 березня, Єврокомісія ухвалила рішення щодо нової програми макрофінансової допомоги для України на суму до одного мільярду євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ. 

 

12 березня Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні повідомила, що Україна може отримати перший транш в рамках нової програми макрофінансової допомоги до кінця поточного року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.