НОВИНИ

Затримання РФ українського судна. Окупанти відкрили провадження проти капітана

Як зазначається, на судно "ЯМК-0041" наклали арешт.

У окупованому Криму проти капітана українського риболовецького судна "ЯМК-0041", затриманого російськими прикордонниками в Чорному морі, порушили кримінальне провадження за браконьєрство. Про це  середу, 16 травня, повідомляє прес-служба ФСБ Росії.

 

"Відносно капітана судна громадянина України Новицького В.В. за фактом незаконного видобутку водних біологічних ресурсів порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 256 КК РФ ("Незаконний видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів, вчинений особою з використанням свого службового становища")", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, на судно "ЯМК-0041" наклали арешт.

 

Нагадаємо, 4 травня російські прикордонники повідомили про затримання українського рибальського судна з п’ятьма членами екіпажу в акваторії Чорного моря. 

 

Згодом Державна прикордонна служба України повідомила, що затримане прикордонниками Росії українське судно було належним чином оформлено та мало необхідні дозволи на вилов риби в межах територіального моря або 12-мильної економічної зони. Однак, за словами помічника керівника ДПСУ Олега Слободяна, відповідальність за затримання російською ФСБ риболовецького судна неподалік від анексованого Криму несе його капітан, який, ймовірно, знехтував ризиками бути затриманим.

 

7 травня прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження за фактом затримання українського риболовецького судна "ЯМК – 0041" у окупованому Криму. 

 

15 травня постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін повідомив, що екіпаж затриманого РФ українського риболовецького судна  утримують під вартою в Севастополі. 

Теги