НОВИНИ

НАЗК внесло припис міністру соцполітики Реві

Зазначається, що Національне агентство вимагає провести необхідні службові розслідування.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру соціальної політики Андрію Реві. Про це йдеться на сайті агентства.

 

Зазначається, що НАЗК вимагає провести службові розслідування, щоб виявити причини, які сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов’язаних з корупцією, та вжити заходів у встановленому законом порядку.

 

"За результатами проведеної Національним агентством планової перевірки встановлені порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16-ти працівників Мінсоцполітики", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, у приписі також йдеться про вимогу надати НАЗК інформацію про виконання антикорупційної програми мінсоцполітики на 2017 рік за IV квартал та розпочати оцінку корупційних ризиків у діяльності міністерства у 2018 році.

 

Наголошується, що за невиконання припису керівник органу чи установи несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

 

Нагадаємо, 2 травня  Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити до суду протоколи про адміністративні правопорушення щодо уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.  Так, відомство встановило, що Денісова як народний депутат України 15 березня вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів. Зазначається, що вона взяла участь в обговоренні та в голосуванні парламенту щодо питання порядку денного про призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.