НОВИНИ

Суд у справі найманця з Бразилії Лусваргі перенесли

Причиною відтермінування стала неявка адвоката Валентина Рибіна на судове засідання.

Суд у справі найманця з Бразилії Рафаеля Лусваргі, якому інкримінують участі в бойових діях на Донбасі на боці бойовиків, перенесли з 15 травня на 12 червня. Про це у вівторок, 15 травня, пише Радіо Свобода.

 

Зазначається, що засідання мало відбутися в Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області.

 

"Причиною відтермінування стала неявка адвоката Валентина Рибіна на судове засідання. У заяві він повідомив, що дата збіглася з іншим судовим засіданням, яке вимагало його присутності". – йдеться в повідомленні.

 

Наголошується, що 15 травня суд мав розпочати розгляд справи по суті.

 

Обвинувачення заявляло, що залежно від того, чи визнає Лусваргі свою провину, судовий процес відбуватиметься у загальному (з вивченням всіх доказів і допитом всіх свідків) або скороченому порядку.

 

Як повідомлялося, 7 травня Павлоградський міський районний суд Дніпропетровської області обрав запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці для найманця із Бразилії Рафаеля Лусваргі. 

 

Нагадаємо, бразильський найманець Рафаель Лусваргі, який воював за "ЛНР" і "ДНР", отримав право на вільне пересування по території України і зараз проживає в Києві чоловічому Свято-Покровському Голосіївському монастиря УПЦ МП. 

 

4 травня в Києві представники партії "Національний корпус", націоналістичних організацій "Національні дружини" та С14 затримали громадянина Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, що воював на Донбасі на боці "ДНР".

 

У прокуратурі Києва повідомили, що наполягатимуть у суді про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Крім того, глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що найманця з Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, який воював на боці бойовиків так званої "ДНР", не було в списках на обмін полоненими з ОРДЛО.