НОВИНИ

Голова ВМС США заявив, що поведінка Ірану в Перській затоці вступає в «період невизначеності»

Джон Річардсон зазначив, що саме поведінка Тегерану стала поштовхом для виходу країни з угоди щодо іранської ядерної програми.

Нинішня поведінка Ірану в Перській затоці після рішення президента Дональда Трампа вийти з угоди щодо ядерної програми вступає в «період невизначеності». Про це заявив очільник військово-морських операцій США адмірал Джон Річардсон.

 

«Ми вступаємо в період невизначеності. Безсумнівно, нам потрібно зберігати пильність, і навіть бути більш пильними, ніж зазвичай, щоб бути готовими до будь-якої реакції або нового розвитку подій», - сказав він.

 

Річардсон зазначив, що поки ніяких змін в поведінці Ірану відзначено не було.

 

«Взаємодія в цьому районі, як і раніше носить професійний і безпечний характер», - сказав він.

 

Нагадаємо, 7 травня міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що вихід США з ядерної угоди з Іраном може спровокувати гонку атомних озброєнь на Близькому Сході.

 

Раніше Німеччина та Франція повідомили, що планують усіма силами відстоювати збереження ядерної угоди з Іраном. 

 

Як повідомлялося, Дональд Трамп має намір вирішити до 12 травня питання про те, чи слід відмовитися від ядерної угоди з Іраном від 2015 року.

 

1 травня державний секретар США Майк Помпео повідомив, що через приховуванням Іраном секретної ядерної програми Вашингтон розпочинає міжнародні консультації щодо доцільності продовження ядерної угоди.

 

А 8 травня Трамп оголосив про вихід США із ядерної угоди з Іраном. Водночас глава Білого дому зазначив, що Вашингтон відновить санкції проти Ірану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.