НОВИНИ

У Києві зросте ціна на проїзд в метро

За словами Брагінського, фінансові показники транспортних підприємств свідчать про необхідність зміни вартості проїзду.

У Києві з 14 липня проїзд у метро подорожчає до восьми гривень за поїздку, однак за умови користування проїзним квитком вартість зросте на одну гривню 30 копійок, а при поповненні картки метро на 50 поїздок – на одну гривню 50 копійок. Про це у вівторок, 15 травня, повідомив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

 

"Для постійних пасажирів вартість поїздки у метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних та на 1 гривню 50 копійок при поповненні картки метро на 50 поїздок, відносно сьогоднішньої вартості у 5 гривень. Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких у метрополітені 23, – збережено", – заявив він.

 

За словами Брагінського, міська влада опрацювала фінансові показники транспортних підприємств, які свідчать про необхідність зміни вартості проїзду. 

 

"Максимально було враховано економічну ситуацію та рівень заробітної плати у місті, а також критично важливі потреби для стабільної роботи підземки. Про це сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський під час прес-брифінгу щодо перегляду діючих тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці", – йдеться в повідомленні.

 

Начальник КП "Київський метрополітен" також додав, що отримані від зміни тарифу кошти будуть спрямовані на два основних напрямки: оплата енергоресурсів, що здорожчали, та наближення заробітної плати на підприємстві до середніх показників у столиці.

 

Нагадаємо, 15 травня заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян заявив, що вартість разового проїзду в міському транспорті Києва з 14 липня зросте до восьми гривень, за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.