НОВИНИ

Вартість проїзду у громадському транспорті Києва зросте до 8 гривень

Пасажири, котрі користуються проїзними квитками на місяць та безконтактними картками, при їх поповненні сплачуватимуть за одну поїздку від 6,3 гривень.

Вартість разового проїзду в міському транспорті Києва з 14 липня зросте до восьми гривень, за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок. Про це у вівторок, 15 травня, заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба КМДА.

 

 «Із 14 липня встановлюється новий тариф на проїзд у міському транспорті столиці. Пасажири, котрі користуються проїзними квитками на місяць та безконтактними картками, при їх поповненні сплачуватимуть за одну поїздку від 6,3 гривень, – повідомив заступник голови КМДА. – Тобто міська адміністрація встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень сплачуватимуть пасажири, що користуються міським громадським транспортом інколи або гості столиці», – повідомив Давтян.

 

Він також зазначив, що нинішнє зростання є компромісним, і воно менше від необхідного.

 

Нагадаємо, 4 травня мер Києва Віталій Кличко вже анонсував підвищення вартості за проїзд. Кличко пояснив, що переглянути тариф необхідно, щоб транспортна інфраструктура столиці "продовжувала функціонувати без збоїв".