НОВИНИ

Українського консула в Гамбурзі відкликали на час службового розслідування

Зазначається, що в цей час Василь Марущинець має самостійно пояснити все, що він хотів сказати своїми публікаціями.

Міністерство закордонних справ України відкликало на час перевірки через нібито антисемітські висловлювання в соціальних мережах українського консула в Гамбурзі Василя Марушинця. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

"Ми його вже відкликали для дисциплінарного провадження. Повинні з'ясувати кожну деталь... Завтра він буде в Києві, будемо розбиратися. Але якщо всі факти підтвердяться, тому що те, що ми бачили - це не обов'язково все, то, звичайно, в МЗС шансів у таких людей немає", - сказав він увечері в понеділок, 14 травня, в ефірі телеканалу АТR.

 

Міністр додав, що Марущинець сам пояснить, що саме він хотів сказати своїми публікаціями.

 

"У нас вільна країна, ніхто не буде перевіряти приватні Фейсбук-сторінки, але у всіх повинна бути відповідальність", - підкреслив міністр.

 

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що відкрито дисциплінарне провадження стосовно консула України в Гамбурзі Марушинця через нібито антисемітські висловлювання в соціальних мережах.

 

Пізніше Марушинець був відсторонений від виконання службових обов'язків на час перевірки через інформацію про нібито його антисемітські висловлювання в соціальних мережах.